Děti z MŠ Radniční si užily nezapomenutelný výlet do nedalekého Dinoparku. Ve středu 20. 5. 2026 vyrazily na dobrodružnou cestu třídy Motýlků a Kytiček, ve čtvrtek 21. 5. 2026 pak Berušky a Sluníčka.
Počasí nám přálo téměř po celou dobu. I když jsme ve čtvrtek odjížděli za deště, obloha se brzy umoudřila a děti si mohly naplno užít všechny atrakce i program, který Dinopark nabízel.
Během dne se děti dozvěděly mnoho zajímavostí o dinosaurech, projely se safari vláčkem a velkým zážitkem byla také procházka s pohybujícím se robotickým dinosaurem. Malí badatelé si vyzkoušeli práci archeologů při vykopávání dinosauřích kostí v písku a nadšení sklidilo i dobrodružné 4D kino.
Celý výlet se nesl v duchu radosti, objevování a společných zážitků, na které budou děti ještě dlouho vzpomínat.