Dne 19. 3. 2026 se v restauraci U Jelena opět roztočil kolotoč masek, smíchu a barev – karneval byl takový, jaký má být: živý, veselý a plný dětské radosti.
Velké poděkování patří všem dětem, rodičům i dalším členům rodiny, kteří dorazili a vytvořili skvělou atmosféru. Bylo nádherné vidět tolik nápaditých kostýmů – od princezen přes superhrdiny až po všelijaké kouzelné bytosti. Celý sál se na chvíli proměnil v malý fantazijní svět, kde bylo všechno možné.
O zábavu se postarali úžasní
Klauni na volné noze a obrovské díky patří také našim zaměstnankyním, které si daly tu práci a připravily bohaté občerstvení. Sladké i slané dobroty, chlebíčky, koláče, buchty a další pochutiny mizely ze stolů rychlostí světla.
Věříme, že si karneval všichni opravdu užili a odnesli si nejen plná bříška, ale hlavně spoustu hezkých zážitků.
Děkujeme, že jste byli u toho s námi – bez vás by to nebylo ono!